Ekologická likvidace vozidel Renova

1. Většinu aut vykupujeme

Rádi zaplatíme za auto určené k likvidaci. Výkupní cena se určuje podle značky, typu automobilu a podle stavu (kompletní/nekompletní)

Zavolejte si o cenu

605 570 092

2. Odtah je zdarma

Za odtah vozidla k likvidaci nic neplatíte. Jezdíme po Liberci a okolí - Jablonec, Turnov, Rynoltice, Jabonné, Mimoň. Umíme naložit i auto bez náprav. Jezdíme Aviíí s hydraulickou rukou.

3. Likvidace je zdarma

Likvidace všech vozidel, kompletních i nekompletních je v Renově zdarma. Poplatek se platí pouze pokud chybí motor, převodovka nebo nápravy. Pokud si budete chtít nechat drobné věci jako baterii, kola apod. není problém poplatek se neplatí a vše připravíme k vyzvednutí. ​

4. Auto Vám odhlásíme

Odhlášení na registru vyřídíme za Vás. Při předánií autovraku sepíšeme plnou moc a do tří pracovních dnů budete mít odhlášení vyřízené.

Co je potřeba?

- občanský průkaz

- velký technický průkaz

Jak to probíhá?

Likvidace s námi je jednoduchá, zvládneme ji ve 3 krocích

1

Dohodneme termín a cenu

Zavolejte nám jakou značku a typ vozu máte a v jakém je stavu a my Vám uděláme cenovou nabídkou. Potom si zvolíte vhodný termín odtahu, resp. likvidace.

2

Předání vozu

Při předání se kontroluje správnost údajů na technickém průkazu. Budete-li si chtít ponechat autobaterii, kola, apod., není problém, vše na místě domluvíme. ​

3

Vystavíme doklady

Během pár minut Vám vystavíme doklad o likvidaci, a kupní smlouvu na dohodnutou cenu. Peníze podle vyhlášky 185/2015 Vám vyplátíme bezhotovostně, převodem nebo poukázkou. S dokladem o likvidaci své auto vyřadíte z registru vozidel nebo to uděláme zdarma za Vás.

Domluvte si likvidaci v Renově

605 570 092

Petr Bartoň - kontaktní osoba